Нікітюк за два місяці після пологів вийшла з декрету. Хто виховуватиме сина зірки
Українська ведуча Леся Нікітюк за два місяці після народження первістка має намір повернутися до зйомок шоу “Хто зверху?” на “Новому каналі”. Про це вона розповіла в інтерв’ю, яке 19 серпня опублікували на сайті “Нового каналу”.
Нікітюк за два місяці після пологів вийшла з декрету. Хто виховуватиме сина зірки Читати далі »









