Бойовики так званого «Африканського корпусу» РФ жорстоко вбили чотирьох мирних жителів, після чого розчленували одне з тіл і виклали з його останків нацистський символ.


Бойовики так званого «Африканського корпусу» РФ жорстоко вбили чотирьох мирних жителів, після чого розчленували одне з тіл і виклали з його останків нацистський символ.