В енергосистемі зберігається значний дефіцит, і ситуація в ній змінюється – можливі зміни в застосуванні заходів обмеження світла.
Про це повідомляє пресслужба НЕК “Укренерго”.
Зазначається, що зараз українська енергосистема продовжує відновлюватись вже після десяти масованих атак росіян, у ній зберігається значний дефіцит потужності. На енергооб’єктах тривають аварійні та планові ремонти.
“Ситуація в енергосистемі змінюється, а відповідно – можливі й зміни в застосуванні заходів обмеження”, – йдеться у повідомленні.
Актуальний графік застосування відключень у регіоні можна дізнатися на сайті чи офіційних сторінках оператора системи розподілу (обленерго).
Для збалансування енергосистеми – у період з 6:00 до 22:00 сьогодні в усіх регіонах діють графіки погодинних відключень, нагадали в енергокомпанії.
Нагадаємо:
У п’ятницю 22 листопада енергетики застосовуватимуть графіки відключення світла з 6:00 до 22:00.


